Pakowanie w sklepie

Oferujemy papiery ozdobne w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Dzięki bogatemu wzornictwu, różnorodnej jakości i gramaturze nasze papiery mogą mieć różne zastosowania: pakowanie ozdobne, pakowanie ochronne, jako papier do kwiatów (florystyczny). Wszystkie nasze papiery są nawinięte na rolki o długości 20 metrów bieżących. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to optymalna ilość dla potrzeb sklepu: wystarczy kilka rolek do stworzenia własnej kolekcji papieru do pakowania.
Proponujemy również materiały pomocnicze, takie jak folia przezroczysta, folia odobna, obcinarki do papieru w rolach oraz dyspensery do wstążek.

Papier ozdobny kraft oraz Papier gładki kraft to papier charkteryzuje się dość wysoką gramaturą i mocną strukturą, dzięki czemu jest bardzo odporny na przerwanie. Stanowi dobry materiał opakowaniowy i ochronny. Gramatura tego papieru jest niższa od typowo pakowego "szarego papieru", jest to więc papier na tyle elastyczny, że może być z powodzeniem stosowany jako papier do ozdobnego pakowania (papier dekoracyjny, papier prezentowy czy papier świąteczny). Może być też używany jako papier florystyczny.

Papier kredowy to typowy papier prezentowy, o gładkiej powierzchni, lekkim połysku i delikatniejszej strukturze niż papier kraft. W naszej ofercie posiadamy piękne i oryginalne wzory, odpowiednie na każdą okazję. Część z nich posiada metalizowane elementy wzoru.

Papier florystyczny jest idealny to tworzenia kryz w bukietach, dekoracji oraz innych aranżacji florystycznych. Posiada niższą gramaturą, która sprawia, że jest to papier wyjątkowo elastyczny i łatwo poddaje ię formowaniu. Dzięki dodatkom chmicznym charakteryzuje się podwyższoną odpornoścą na zawilgocenie.

Celofan znajduje wiele zastosowań w pakowaniu - może służyć do ochrony pakowanych produktów oraz jako element dekoracyjny. W połączeniu z papierem dodaje blasku dając efekt pięknie zapakowanego prezentu.

Obcinarki umożliwiają wygodne i swobodne korzystanie z większych rol papieru lub folii. Dzięki obcinarce łatwiej pakować, a stanowisko do pakowania jest bardziej uporządkowane i estetyczne.
 

 

Nasze produkty

papier dekoracyjny
papier ozdobny
celofan ozdobny
papier prezentowy

Nasze usługi

Druk rolowy
Nadruk na papierze i folii.
Drukarnia
Pomoc w wykonaniu projektu.

Kontakt

+48 796 533 391
biuro@papierdekoracyjny.pl